Aktualności

Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach walczy o sprzęt tenisowy i wyjazd do Disneylandu w Paryżu!

Autor: Ewa Biolik 13.10.2017

Trwa głosowanie w ramach akcji "Dzieciaki do Rakiet", dzięki której w pięćdziesięciu polskich szkołach na lekcjach wychowania fizycznego pojawią się zajęcia tenisowe. Swój udział zgłosiła Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach, która nagrała film pt. "KOCHAMY SPORT"- pokazujący za co uczniowie kochają sport i aktywność fizyczną.

Trwa głosowanie w ramach akcji "Dzieciaki do Rakiet", dzięki której w pięćdziesięciu polskich szkołach na lekcjach wychowania fizycznego pojawią się zajęcia tenisowe. Swój udział zgłosiła Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach, która nagrała film pt. "KOCHAMY SPORT"- pokazujący za co uczniowie kochają sport i aktywność fizyczną. Aby otrzymać sprzęt tenisowy i zarażać tenisową pasją dzieciaki w ramach lekcji w-f potrzebne są Nasze głosy.

Na tyską szkołę można głosować na stronie www.dzieciakidorakiet.pl

Zagłosować można z każdego urządzenia z dostępem do internetu raz dziennie. Tylko 5 szkół z naszej aglomeracji z największą liczbą głosów wejdzie do konkursu. Liczy się każdy oddany głos – codziennie. Głosowanie trwa do końca października!Powrót